ru ua

Порошенку доведеться розглянути петицію про розблокування "ВКонтакте"

Порошенку доведеться розглянути петицію про розблокування "ВКонтакте" Фото: "ВКонтакте" (vk.com/ua)

Петиція про скасування блокування російської соцмережі набрала необхідну кількість підписів

Президенту України Петру Порошенку доведеться розглянути петицію про скасування блокування соцмережі "ВКонтакте". Електронна петиція на сайті президента в установлений строк набрала 25 тис. необхідних підписів.

Відповідна петиція "Скасувати блокування інтернет-ресурсу "Вконтакте" була зареєстрована 16 травня 2017 року і, станом на 15 червня, зібрала 25 тис. 214 голосів. Тепер їй присвоєно статус "очікує розгляду".

"Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту і т. д. Втрата даної платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг та івентів", – зазначив автор петиції про соціальну мережу.

Він стверджує, що стежити за поширенням пропаганди на сайті соцмережі – це "обов'язок СБУ або кіберпідрозділів (на них виділялися кошти з бюджету країни, з кишень платників податків)", і "нездатність цих органів протистояти пропаганді в мережі" не повинна позначатися на користувачах "ВКонтакте".

Петицію, адресовану президенту, має набрати на свою підтримку не менше 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

Якщо петиція зібрала необхідну кількість голосів її розгляд здійснюється протягом 10 робочих днів з дня присвоєння статусу "очікує розгляду".

До речі, росіянина, який опублікував у "Вконтакте" проукраїнське відео, засудили.