ua ru

Надійшла з вивихом, а втратила ногу: в лікарні під Миколаєвом розгорівся скандал

Надійшла з вивихом, а втратила ногу: в лікарні під Миколаєвом розгорівся скандал Колаж РБК-Україна

Потерпіла звинувачує медиків у халатності

Відео: (YouTube/ТСН)

Мешканка Братського району Миколаївської області Олена Жаковська звернулася за допомогою до медиків з вивихом ноги, проте пізніше їй довелося пошкодувати про своє рішення. Подробиці інциденту розповіли в сюжеті ТСН.

Все почалося з того, що жінка посковзнулася на льоду і травмувала ногу. Біль була жахливою, Жаковська припустила, що зламала ногу. Тоді жінка звернулася до лікарні, де її направили до обласних хірургів. Однак лікар заспокоїв постраждалу і сказав, що це всього лише вивих.

"Сказав, що подвійний вивих дуже важкий зі зміщенням. Оскільки я не професіонал, я подумала: слава Богу, що хоч не перелом. Запевнив, що набряк спаде, накладуть гіпс", - каже постраждала.

Надійшла з вивихом, а втратила ногу: в лікарні під Миколаєвом розгорівся скандалСкріншот відео: (YouTube/ТСН)

Однак через два дні нога зовсім оніміла, а коліно розпухло. Тоді Олені заявили, що ампутація є єдиним виходом. "Загиблі тканини м'язів вже всмоктувалися в кров - постраждали б нирки, гостра недостатність, гемодіаліз, смерть. Тобто тут фактично йшла розмова про порятунок життя", - пояснив головний судинний хірург Миколаївської області Юрій Баляба.

"Надійшла з вивихом, а втратила ногу", - зі сльозами на очах розповідає Олена Жаковська. Медик, який оглядав Олену, був упевнений, що з ногою все добре – з його слів, після вправлення суглобів з'явилася пульсація. Однак у тому, що стала інвалідом, Олена і її рідні звинувачують виключно районних лікарів.

"Він на око визначав ступінь тяжкості травми. Лікар-травматолог не може визначити пульсацію вен, судин і нервових закінчень. Для цього потрібна спеціальна апаратура. ХХІ століття на дворі", - каже син постраждалої Юрій Дроздов.

Нагадаємо, що у дитсадку Києва дитину вдарило струмом від відкритої розетки. Працівників установи можуть позбавити волі до трьох років або відняти право обіймати певну посаду.

Ми повідомляли, що школяра в Дніпрі вдарило струмом під час лікування зубів. Після електрофорезу восьмирічний син поскаржився на опік руки від електрода.

Ми писали, що раніше під Дніпром школярка жорстоко поплатилася за помилку в прізвищі однокласника.