ua en ru

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото) Фото: Весілля бійця і парамедика (facebook.com/partyrightsector)

Воїн і парамедик об'єднали долі узами шлюбу

На Донбасі боєць АТО, командир взводу ДУК ПС одружився на парамедику медичної служби підрозділу. Весілля відбулося 30 грудня. Про це повідомляється на сторінці "Правого сектора" в соцмережі Facebook.

"Важлива подія в Першій окремій штурмовій роті ДУК ПС. Війна - це не тільки важка щоденна праця, суворі хлопці на камуфляжі і бій з ворогом. На війні, як і скрізь, є місце для щирих почуттів!" – написали у спільноті.

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)

Фото: Весілля (facebook.com/partyrightsector)

"Сьогодні, 30 грудня, боєць 1-ї Окремої штурмової роти Українського Добровольчого Корпусу "Правий сектор" друг "Безсмертний" і подруга "Емка", - парамедик медичної служби роти, стали однією сім'єю", - повідомили в мережі.

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)

Фото: Весілля на Донбасі (facebook.com/partyrightsector)

За даними прес-служби "Правого сектора", молодята познайомилися під час запеклих боїв за Авдіївську промзону. Незважаючи на війну, постійний стрес і переживання, пара змогла зберегти щирі емоції та чисті почуття.

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)

Скріншот поста (facebook.com/partyrightsector)

Познайомилися в бою: на Донбасі легендарний боєць АТО одружився з парамедиком (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/partyrightsector)

До речі, у мережі розповіли про бійця АТО, який після поранення одружився і готується до Паралімпіаді.