ru ua

Перетворився в помийну яму: журналіст розповів про життя в окупованому Криму

Перетворився в помийну яму: журналіст розповів про життя в окупованому Криму Колаж РБК-Україна

Він описав , як погіршилася ситуація в окупованому Сімферополі

Журналіст Олександр Дремлюгин, який живе в окупованому Сімферополі, розповів, що життя на півострові за останні п'ять років стало набагато гірше. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дремлюгин зазначив, що дороги та тротуари стали руйнуватися набагато сильніше, а по місту скрізь брудно і ночами не горять ліхтарі.

"Не знаю у кого як, але в моєму районі (Ж/Д вокзал) нічого толком не змінилося за цей час. Навіть гірше стало: діряві дороги і розбиті тротуари зруйнувалися ще більше. Скрізь сміття і бруд. Вночі темно, тому що не горять ліхтарі. Машин тепер більше, тому їх паркують на клумбах, галявинах і дитячих майданчиках у дворах", - написав він і додав, що така ситуація всюди.

"І така фігня майже всюди в місті, яке перетворилося у велику помийну яму. А ми живемо, як в гетто, як свині в хліві засранному. Депутати голосно обіцяють, чиновники бадьоро рапортують, пов'язані з ними "бізнесмени" набивають кишені, а ми все глибше тонемо в гівні", - зазначив Дремлюгин.

Перетворився в помийну яму: журналіст розповів про життя в окупованому Криму

Фото: facebook.com/dremlugin

Він висловив обурення тим, що роками обіцяли прибрати незаконну самобудову в громадському сквері, а потім заселили туди високопоставлених мешканців.

"Під корінь вирізають здорові дерева і нічого не висаджують натомість. П'ятий рік не можуть знайти гроші на притулок для бездомних, але зате будують найдорожчий у країні ляльковий театр за мільярд рублів. А потім скажуть, що бюджет не в змозі утримувати таку махину і віддадуть 80% площ під кафешечки і магазинчики", - написав він і додав, що минулі п'ять років – це казка про втрачений час.

"Минулі п'ять років – час втрачених можливостей, казка про втрачений час для Криму і для кожного з нас. Ми будуємо колос на глиняних ногах!" – резюмував журналіст.

Фото: facebook.com/MaryPlatonoff

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що політолог розповів, коли росіяни зможуть відмовитися від Криму.

А також розповідали про те, що кримський міст вже бісить жителів півострова.