ru ua

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео)

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео) Скріншот facebook.com/yuliya.shpakovich

Батьки забрали дівчину з неблагополучної родини і виховували як рідну

В мережі розповіли обурливу історію про те, як з прийомної родини у Фастові забирають дочку, відмовивши у праві на усиновлення. Про це передає місцевий журналіст Юлія Шпакович на своїй сторінці в Facebook.

Родина Максима і Ані Слободян удочерила 1,5-річну Ангеліну, яка до цього ніколи не спала у чистому ліжку, ніколи не їла теплих страв, приготованих спеціально для дитини, ніколи не відчувала як воно – бути справжньою донечкою мами і тата.

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео)Фото: 1,5-річна Ангеліна (facebook.com/yuliya.shpakovich)

"Постійне пияцтво біологічної матері-наркоманки, лежання з дитиною у ліжку нерухомо протягом 7-10 днів, бруд і постійний сморід – так жила дівчинка 1,5 роки. Доки Максим і Аня Слободяни не взяли це виснажене дитя з лікарні і стали для неї прийомними батьками. Прийомними лише на папері, та справжніми - у житті", - відзначила Шпакович.

За словами Юлії, саме в цій родині дитина навчилася не ховатися в кутку, коли хтось голосно говорить, користуватися елементарним речам: туалетом, мити руки, одягатися, гратися, жувати, відчиняти двері

Ангелінка довго не розмовляла, а улюбленим її заняттям було сидіти годинами і не рухаючись дивитися на стіну. Кожне зрушення в її розвитку батьки сприймали за маленьку перемогу.

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео)

Скріншот поста (facebook.com/yuliya.shpakovich)

Повідомляється, що 26 березня суддя Галина Соловей винесла рішення, яким право всиновити дитину надано стороннім людям, а не родині, де вона жила і виховувалась півтора роки

"Не допустивши в справу сім’ю Слободянів як законних представників дитини, не зважаючи на їх неодноразове бажання усиновити дітей. Вважаєте, це рішення було винесено в інтересах дівчинки? Звісно, буде подаватися апеляція, і ми хочемо, щоб вся Україна узнала історію цієї родини. Максим розказує, що одним із перших питань усиновлювача після знайомства з дитиною, було чи є у дитини нерухомість? Вони не питали, які інтереси у дитини, чим вона цікавиться в житті, як живе, скільки раз на рік хворіє", - повідомила журналіст.

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео)Родина Слободян (facebook.com/yuliya.shpakovich)

Наразі родині погрожують відібрати не лише Ангеліну, а й раніше всиновлених Тіма і Дашу. Максим і Аня Слободян просять надати розголосу цій справі, аби відновити справедливість.

"Прийомні - на папері, справжні - у житті": Фастові суд хоче відібрати у родини всиновлену дитину (фото, відео)

Скріншот поста (facebook.com/yuliya.shpakovich)

Опубліковано Yuliya Shpakovich 27 березень 2018 р.

Нагадаємо, що горе-мати розповіла, навіщо викинула з мосту свого дев'ятимісячного сина.

Найнезвичайніші великодні традиції світу (відео: STYLER.rbc.ua)