ru ua

Зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області знайшли мертвою

Зниклу 12-річну дівчинку з Кіровоградської області знайшли мертвою Фото: Знайдено тіло дитини (РБК-Україна)

Правоохоронці з'ясовують обставини трагедії

У селі Обознівка Кіровоградського району було знайдено тіло 12-річної Катерини Добродій, яка зникла 8 грудня. Про це повідомляє УНИАН.

"Підтверджуємо факт, що сьогодні було виявлено тіло розшукуваної неповнолітньої дівчини. Зараз на місці працюють слідчі", - заявила керівник сектору комунікації ГУ ПП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Правоохоронці з'ясовують обставини зникнення і загибелі школярки, яку шукали протягом п'яти днів.

Нагадаємо, нещодавно дівчинка зацікавилася інтернет-рухом, учасники якого розповідають жахливі історії, які з ними трапилися. Про це свідчить сторінка школярки в соцмережі. У поліції встановлюють зв'язок інтернет-руху з загибеллю дівчинки.

Відео: 12-річна дівчинка зникла 8 грудня(YouTube/ТСН)

Раніше повідомлялося, що у Кропивницькому зникла 12-річна дівчинка.

У п'ятницю, 8 грудня, Катерина Добродій пішла до школи та не повернулася. Про це повідомляє ТСН.

Коли Катя не прийшла на заняття до репетитора з англійської, батьки забили на сполох. З'ясувалося, що на заняттях у школі її теж не було.

"Вона у мами так просила: мамо, можна я в школу не піду, будь ласка! Мама така у них сувора, каже: я дала їй 20 гривень на дорогу і просто її випхала, змусила йти в школу. І все, дитина пішла – і більше ніяк", - розповіла бабуся дівчинки Надія Гордова.

Катю шукали не тільки батьки і поліція, але військові та волонтери. У соцмережах створили спеціальні групи для координації дій.

Щоб дістатися до школи, Катя їздила на маршрутці, її знали всі водії. Але вони стверджують, що в той день дівчинку не везли.

Через дві доби після зникнення школярки раптово включився її телефон, який раніше був відключений. Гаджет знайшли на землі недалеко від будинку Каті.

"Був включений в неділю. На нього дзвонили, поки він не виключився. Потім поліція знайшла телефон вже вимкненим. Підкинули, швидше за все", - думає дядько дівчинки Юрій Гордовий.

За словами рідних, Катя добре вчилася, конфліктів у сім'ї немає.