ru ua

"Путін був би вже в Києві": Герой України згадав заслуги бійців АТО

"Путін був би вже в Києві": Герой України згадав заслуги бійців АТО Фото: Ігор Гордійчук (УНІАН)

За словами військового, армія зараз ще більше зміцніла

Герой України, генерал-майор Збройних сил, Ігор Гордійчук розповів про великі заслуги бійців АТО на Донбасі. За його словами, якщо б не вони, Володимир Путін був би вже в Києві. Про це військовий повідомив в інтерв'ю журналу "Країна".

Генерал повідомив, як він почав займатися бойовою роботою.

"Відправили у відрядження в відділ спецоперацій помічником начальника розвідки. У штабі були люди з СБУ, прикордонної служби. У мене було завдання все це поєднати і узгодити. Займалися розвідкою, інформаційною роботою. Зібрав усіх, хто зміг прорватися з Криму, Луганська і Донецька. Швидко їх екіпірували і почали готувати. Коли вже стало зовсім важко, я почав займатися бойовою роботою, ходив на бойові вильоти. Коли ми почали реальний опір, Путін побачив, що ми дуже швидко відновимо контроль над територіями. Кожен день ми звільняли якесь місто. Він побачив, що тиждень, дві, три, ну місяць і все. Тому спустив армію колонами, з кількох напрямків. Ще зробив це на День Незалежності, 24 серпня. У нас звичайно таких сил тоді не було, щоб зупинити регулярну армію з танками, артилерією", - зізнався він.

Російський агресор зупинений великою ціною і втратами.

"Путін якби міг - був би вже в Києві. Ми ж його зупинили. Великою ціною, великими втратами. Сьогодні тим більше не ввійде. Тому що ми вже значно зміцніли. Ми вже зовсім не ті, ми змінилися позитивно, в десятки разів, в сотні разів за деякими показниками. Але над авіацією, ракетними військами треба ще працювати", - сказав Гордійчук.

Читайте також у Карпатах ветерани АТО покарали білоруських туристів з-за "колорадській" стрічки (фото, відео).