ru ua

Рецидивіст лякав дітей своїми "принадами" і вбивав собак

Рецидивіст лякав дітей своїми "принадами" і вбивав собак Під Вінницею шкуродер показував дітям геніталії (колаж: РБК-Україна)

Суд виніс нелюду черговий вирок

Небезпечному рецидивісту з села Котюжани Мурованокуриловецького району Вінницької області, Вадиму Пасічнику, винному в хуліганстві і вбивстві двох собак, нещодавно винесли вирок, повідомляє видання "Нарком".

Свої злодіяння неадекват здійснив всього через кілька місяців після звільнення з в'язниці, де він відбував термін за грабіж. Чоловік проведе за гратами 6 років і 4 місяці.

Збоченець оголив свій статевий орган перед дітьми на дитячому майданчику і робив малюкам непристойні пропозиції. А всього через кілька днів він зайшов у двір до сусідів і завдав множинні удари трирічному дворнязі по кличці "Бім", а коли пес переставав подавати ознаки життя, шкуродер забив до смерті тримісячну вівчарку на прізвисько "Фантик".

На суді односельці в один голос просили засадити неадеквата на максимально довгий термін. Після оголошення вироку рецидивіста взяли під варту прямо в залі суду.

До речі, у Черкасах молодий чоловік спробував викрасти і зґвалтувати 12-річну дівчинку, але йому завадив випадковий перехожий.

Також ми повідомляли, що шкуродер, який побив безпритульного пса, постане перед судом - йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Раніше ми писали про те, що пса з Дніпра на прізвисько Муха, якому господар-наркоман відрубав передні лапи, взяла до себе пара з Канади.