ua en ru

Батьки попросили чиновників не піаритися на школярах в День знань

Батьки попросили чиновників не піаритися на школярах в День знань Колаж РБК-Україна

Нардепів та інших "слуг народу" закликали не дарувати дітям букварі з їх портретами

Батьки українських школярів закликали чиновників і депутатів всіх рівнів не брати участь в шкільних заходах, присвячених Дню знань. Відповідне звернення опубліковане на Facebook-сторінці "Батьки SOS".

Зазначимо, що звернення стосується також президента та прем'єр-міністра країни.

"Звертаємося до вас з проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів з вашою присутністю 1 вересня в навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам - іноді ви спізнюєтеся, іноді ваші красномовні промови занадто нудні й довгі. Якщо ви не знаєте, то "святкове вбрання" навчального закладу - кульки, прапорці, вам квіти - це все за рахунок нас, батьків. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами, краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школи", - йдеться в повідомленні.

Батьки попросили чиновників не піаритися на школярах в День знань

Скріншот поста (Facebook/БАТЬКА SOS)

"Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити - ми ніколи не позбудемося цього совкового рудименту", - підкреслили батьки.

За їх словами, якщо чиновники і депутати вже дуже хочуть попіаритися на школярах, то їм потрібно приїжджати 1 вересня в школи, "у які місцева влада вклала мільйони".

"Приїжджайте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідна, де навіть при децентралізації, міська або районна влада не займається освітою. Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу і з метою допомогти", - закликали батьки.

До речі, суд оштрафував українку за шкільні прогули сина.