ru ua

Ровенський "майстер" виманив у пенсіонерок понад 11 тисяч гривень

Ровенський "майстер" виманив у пенсіонерок понад 11 тисяч гривень Колаж РБК-Україна

Псевдоробітник сервісного центру пропонував замінити запчастини до газового лічильника

За ремонт і перевірку газового лічильника роменський псевдоробітник вимагав чималу суму грошей. До вибору жертв підходив зі знанням: в основному, це були довірливі пенсіонерки. Про це інформують у прес-службі поліції.

Шахрай ходив по квартирах і представлявся працівником сервісного центру підприємства, а після під приводом перевірки лічильників газу, нахабно обманював літніх жінок.

Про афериста спочатку повідомила 89-річна мешканка, зазначивши, що чоловік запропонував замінити запчастини до газового лічильника, а після вкрав 450 гривень, які для пенсіонерки були чималенькою сумою грошей.

Трохи згодом за допомогою до поліції звернулася 87-річна жінка та розповіла схожу історію про візит дивного "майстра". На цей раз він запропонував придбати пристрій для економії витрат газу, а після його уходу в жінки зникли 11 тисяч гривень.

На даний момент поліцейські проводять досудове розслідування і радять українцям не відкривати двері незнайомим людям без вагомих на те причин. Особливо, якщо вони видають себе за працівників установи або організації, вимагаючи гроші за послуги.

Нагадаємо, що у Києві екс-поліцейський шляхом обману продав квартиру пенсіонерки.

Раніше ми писали, як "розводять" довірливих українців на платформі онлайн-оголошень.

А також про те, що в Маріуполі хитра шахрайка обікрала шістьох пенсіонерок.