У Росії хочуть заблокувати месенджер Павла Дурова Telegram

STYLERLIFE        23.06.2017 - 13:40
Фото: Telegram (unsplash)
Фото: Telegram (unsplash)

Роскомнагляд загрожує Дурову заборонити сервіс на території РФ

Голова Роскомнагляду Олександр Жаров зажадав від адміністрації сервісу обміну повідомленнями Telegram і його творця Павла Дурова надати дані про Telegram. При цьому він пригрозив, що у випадку "непокори" відомство заблокує месенджер на території РФ.

У відкритому листі Жарова наголошується, що "всі наявні можливості офіційної комунікації з командою месенджера Telegram вичерпані".

"Практично щодня Роскомнагляд направляє по всім доступним адресам Telegram листи з роз'ясненнями вимог російського закону про організаторів поширення інформації", – сказано в листі.

Єдина вимога, за словами глави федеральної служби, - заповнити надіслану анкету відомостями про компанію, що управляє Telegram, й офіційно направити в Роскомнагляд для включення цих даних до реєстру організаторів поширення інформації.

"Включення месенджера в даний реєстр означає лише готовність Telegram працювати за російськими законами. Чинний правовий статус Telegram в Росії не зміниться", – заявив глава російського відомства.

"У разі фактичної відмови від виконання обов'язків організатора поширення інформації, Telegram в Росії повинен бути заблокований. До тих пір, поки ми не отримаємо необхідні відомості. Час,відведенний Роскомнагляду законом на прийняття рішення, закінчується", – зазначив він.

Скріншот з сайту rkn.gov.ru

Варто відзначити, що на початку травня Роскомнагляд заблокував один з найбільших месенджерів у світі – китайський WeChat, який тепер знаходиться в списку заборонених в РФ сайтів.

До речі, "Одноклассники" знайшли лазівку, як обійти заборону в Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top