ru ua

Росія депортувала 86-річну хвору українку (відео)

Росія депортувала 86-річну хвору українку (відео) Скріншот: Кордон (facebook.com/zhebrivskyi)

Жінка жила у своєї дочки в РФ

Росія депортувала з країни 86-річну хвору українку за порушення міграційного законодавства. Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, хвора пенсіонерка змушена була летіти з Калінінграда до Москви, потім з Москви в Білгород, а звідти автобусом – до пішохідно-автомобільного переходу Нехотєєвка-Гоптівка.

"Вночі на російсько-українському кордоні в Гоптівці зустріли 86-річну Лідію Тарасевич, громадянку України, выдворенную з Росії за порушення міграційного законодавства. Жінка протягом кількох років жила у своєї дочки в Росії. Місяць тому, в листопаді, дочка померла, а Лідію Романівну, яка не може самостійно піклуватись про себе, рішенням "найгуманнішого суду в світі" виштовхали за межі Федерації", – повідомив чиновник.

Жебрівський також повідомив, що українська діаспора Калінінграда придбала старенькій інвалідний візок, на якій їй і довелося подолати майже 1300 кілометрів спершу до Москви, а вже потім ще 700 до російсько-українського кордону.

"На українській землі Лідію Романівну зустріли представники департаменту соціального захисту населення Донода та медики санавіації: оглянули, нагодували і відправили в лікарню, де вона буде перебувати найближчі два тижні – поки пройде повне обстеження", – додав він.

Чиновник пообіцяв, що за цей час служби соцзахисту підготують необхідні документи для того, щоб влаштувати її в обласне спеціалізоване соціальне установа.

Росія депортувала 86-річну хвору українку (відео)

Скріншот поста (facebook.com/zhebrivskyi)

Нагадаємо, що бойовики "ДНР" засудили до 11 років позбавлення волі викладача Донецької академії автомобільного транспорту. Чоловіка визнали винним у шпигунстві.