ru ua

Російський депутат запропонував українцям скасувати розділ у Конституції про Крим

Російський депутат запропонував українцям скасувати розділ у Конституції про Крим Фото: Руслан Бальбек (facebook.com/profile.php?id=100009094776367)

Руслан Бальбек вважає, що замість внесення правок в розділ "Автономна Республіка Крим" його варто зовсім скасувати

Як повідомляє РИА Новини, депутат Держдуми Руслан Бальбек висунув пропозицію українським законодавцям скасувати десятий розділ конституції країни, який називається "Автономна Республіка Крим".

"З урахуванням нинішніх реалій і російського статусу Криму, конституція України застаріла рівно на три роки. Робочій групі варто думати не над доповненнями і змінами до десятого розділу конституції, а внести поправки за його скасування, в іншому випадку основний документ країни виглядає не більш ніж фейк", — розповів в інтерв'ю Бальбек.

Бальбек впевнений в тому, що всі нібито спроби, цитуємо, "спекуляцій навколо статусу Криму в Україні не будуть мати жодних правових наслідків". Також, відзначимо, на сьогоднішній день відомо, що Конституційна комісія України утворила робочу групу для напрацювання пропозицій щодо змін і доповнень у присвячений Криму десятий розділ основного закону країни.

Тим часом, "глава" Криму запропонував штрафувати за урни, забарвлені в жовто-блакитний колір.