"Царює гопота":

Російський журналіст розповів, як йому страшно на Євробаченні в Києві

STYLERLIFE        05.05.2017 - 09:40
Фото: Євробачення 2017 (facebook.com/EurovisionSongContest)
Фото: Євробачення 2017 (facebook.com/EurovisionSongContest)

Представника пропагандистського ЗМІ "напружує" те, що до нього ставляться не дуже дружелюбно

Російський журналіст, який приїхав на Євробачення 2017, розповів, як йому страшно в Києві.

В інтерв'ю пропагандистському виданню Life один з представників росЗМІ поділився враженнями про організацію пісенного конкурсу, а також повідомив, що побоюється за свою безпеку і тому змушений приховувати, звідки він.

"На Євробаченні я був сім разів, але такого я ще не зустрічав. Наш прес-центр - це оазис, за межами якого з тобою може статися все що завгодно. Днями, наприклад, я пішов в продуктовий магазин, який розташований буквально в 50 метрах від прес-центру. Так як це було поруч, я не зняв бейдж, на якому написано Russia. В магазині на мене наїхала місцева гопота. Мене, звичайно, не побили, але дали зрозуміти, що обов'язково зроблять це при наступній зустрічі. Взагалі, ті, хто з Росії, вони шифруються. За межами об'єктів Євробачення намагаються не розмовляти, щоб зайвий раз не привертати увагу", - зазначив чоловік, який побажав залишитися анонімним.

За його словами, прес-центр у Києві "нагадує режимний об'єкт".

"Будівля обнесена подвійною огорожею. Нас курирують посилені наряди поліції. Це, м'яко кажучи, лякає. У опенспейсі по кутах стоять поліцейські у формі, з палицею і наручниками... Нам навіть в самому прес-центрі ніяково говорити, що ми з Росії. Чекай як мінімум косих поглядів. Все це напружує", - сказав він.

Але знайшов російський журналіст і "великий плюс в організації".

"Це камери зберігання у прес-центрі, де нам дозволили залишати всю техніку. Кому потрібен зайвий ризик? Для місцевого населення окраїнних районів дорогий фотоапарат кшталт "роллс-ройсу" в московському Чертанові. Дістанеш камеру, і можна залишитися без неї. Подекуди тут царює гопота, для якої будь-який прояв матеріальної спроможності - це як червона ганчірка для бика", - розповів росіянин.

До речі, учасниця " Євробачення-2017 від Грузії прокоментувала відсутність Росії на конкурсі.

On Top