ua en ru

"Зростом не вийшов": в мережі показали, на скільки Трамп і Порошенко вище за Путіна

"Зростом не вийшов": в мережі показали, на скільки Трамп і Порошенко вище за Путіна Фото: Володимир Путін сумує (goodbyeputin.ru)

Світових лідерів порівняли на шкалі зросту

Новообраний президент США Дональд Трамп виявився одним з найвищих лідерів держав в історії сучасності: його зріст 191 см. Саме з ним журналісти видання "Йод" порівняли інших політиків, серед яких президенти Росії і України.

Так, в інфографіці відзначили, що лідер РФ Володимир Путін із ростом 165 см зайняв один щабель з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і виявився вище тільки за королеву Великобританії Єлизавету II (163 см). Президент України Петро Порошенко із ростом 180 см виявився вище на 10 см за Франсуа Олланда і нижче на стільки ж за білоруса Олександра Лукашенка.

Інфографіка зростання

Фото: Інфографіка із зростом світових лідерів (yodnews.ru)

Видання зазначає, що зріст політиків — часто питання суперечливе. Лідерам держав часто приписують "зайві сантиметри", щоб вони хоча б віртуально здавалися вище. А прес-служби вибирають для публікації фотографії, на яких більш виграшний ракурс. Потім, правда, в інтернеті з'являються жарти і фотожаби, які висміюють дивні невідповідності – явно більш висока людина стає нижче заради статусного сусіда.

До речі, Елтон Джон відмовився виступати на інавгурації Трампа.