ua en ru

Іржа і гори сміття: з'явилися жахливі фото київського вокзалу

Іржа і гори сміття: з'явилися жахливі фото київського вокзалу Фото: Вокзал в Києві (колаж РБК-Україна)

Опубліковані фото брудного київського вокзалу, який гостро потребує реконструкції

Центральний вокзал в Києві перебуває в жахливому стані. Сміття рідко прибирають, асфальт покритий тріщинами, а огорожі – іржею.

Фото, які в черговий раз це підтвердили, на своїй сторінці в Facebook опублікував користувач Олександр Соколенко.

Він сфотографував кілька локацій вокзалу, і практично скрізь валялося сміття, дерев'яні паркани були брудними і обклеєні оголошеннями, а залізні огорожі – покриті іржею і змальовані фарбою з балончиків.

Іржа і гори сміття: з'явилися жахливі фото київського вокзалуФото: Жахливий стан підземних переходів на вокзалі (facebook.com/oleksandr.sokolenko)

Особливо багато сміття лежить в кутах підземних переходів. Помітно, що урни зі сміттям чистять нерегулярно.

По фото видно, що в такому стані вокзал знаходиться вже давно. У багатьох місцях скришилася і відпала плитка, але її також ніхто не прибирає і тим більше не замінює на нову.

Фото: Іржа на парканах, сміття і зчищений асфальт (facebook.com/oleksandr.sokolenko)

"Вокзал "Київ-Пасажирський" існує тільки для того, щоб у гостей столиці з перших кроків розвіялися ілюзії про те, в яке місто вони приїхали", - пише на своїй сторінці Олександр Соколенко.

В асфальті видно тріщини і дірки. Більш того, навіть залізничні рейки були вкриті сміттям. Там, звідки відправляються електрички, втеж брудно і неприбрано.

Іржа і гори сміття: з'явилися жахливі фото київського вокзалуФото: У багатьох місцях відвалилася плитка (facebook.com/oleksandr.sokolenko)

Також видно багато хаотичної торгівлі. Причому торгують навіть там, де дуже брудно. Крім того, загальний вигляд псують безліч вивісок, якими заклеєні входи в перехід і інші локації на вокзалі.

Фото: Вигляд псують безліч вивісок, хаотична торгівля і неприбрані урни зі сміттям (facebook.com/oleksandr.sokolenko)

Крім того, на київському вокзалі щодня фіксують випадки жебрацтва. Також там щодня відбувається чимало крадіжок, але далеко не всі потерпілі пишуть заяви в поліцію. Через безліч випадків злочинів з 20 січня вокзал почали цілодобово патрулювати підрозділи патрульної поліції з охорони громадського порядку (ТОР).

У той же час нещодавно з'явилася і хороша новина. Глава Укрзалізниці Євген Кравцов показав проект реконструкції вокзалу. Судячи з ілюстрацій, київський вокзал скоро змінять до невпізнання. Також незабаром з'явилася реакція на проект від користувачів соцмереж. Одні в захваті від проекту, інші знайшли в ньому безліч недоліків.

Також в Укрзалізниці заявили, що в столиці запустять аналог німецьких поїздів.