ua en ru

"З понеділка в Україні - літо": народний синоптик попередила про аномальну спеку

"З понеділка в Україні - літо": народний синоптик попередила про аномальну спеку Фото: Погода - літо (РБК-Україна)

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, які чинники можуть викликати аномальну спеку в Україні

Народний синоптик Наталка Діденко 29 квітня розповіла на своїй сторінці в Facebook, яку погоду чекати на майбутньому тижні в Україні. Вона пояснила, що з понеділка необхідно готуватися до жаркої, літньої погоди. Повідомляється, що рівень тепла може зрости до +32 градусів.

Синоптик окремо зазначила, що спека, яка прийде в Україну з початком травня залежить і визначається атмосферним тиском.

На понеділок, 30 квітня, вона прогнозує незначні опади у західній частині України, температура повітря буде коливатися від +22 до +32 градусів тепла вдень.

"З понеділка в Україні - літо. Практично в усіх областях буде сухо сонячно дуже тепло і спекотно. Якщо якісь локальні пару крапель десь впадуть, сухий антициклон лише порегоче з них. Бо саме область високого атмосферного тиску визначатиме погоду України. Температура повітря розкручуватиметься від +22+28 до +26+32 градусів.", - повідомляється в публікації.

Беручи до уваги майбутні свята та поїздки на природу, Наталка Діденко застерігає від сонячних опіків і радить підтримувати водний баланс в організмі. Також вона побажала всім українцям як можна довше затримати в пам'яті цю неймовірно красиву весну.

"Не обгоріть на сонці, побільше води собі і рослинам, з вогнем - надобережно. Ну, і звичайно побільше нюхати бузок, фотографувати крупно цвіті на деревах і затримувати в пам'яті цю неймовірно красиву весну. Послаблення спеки очікується з 5-6 травня", - резюмувала синоптик.

"З понеділка в Україні - літо": народний синоптик попередила про аномальну спекуСкріншот поста облікового запису facebook.com/tala.didenko

"З понеділка в Україні - літо": народний синоптик попередила про аномальну спеку

Фото: (facebook.com/tala.didenko)

До речі, виконуюча обов'язки голови МОЗ України Уляна Супрун розповіла українцям, як уберегти себе від харчових отруєнь під час вилазок на природу. Уляна Супрун написала, що одним з важливих пунктів є чистота рук і того місця, де готуєте. Обов'язково зберігайте порядок і правила температурного режиму в холодильниках.