ua en ru

"Із заносами і на такій швидкості!": відомий гонщик розсмішив українців нагадуванням у Новий рік

"Із заносами і на такій швидкості!": відомий гонщик розсмішив українців нагадуванням у Новий рік Фото: Дід Мороз в авто (Колаж РБК-Україна)

Мочанов також звернувся до таксистам, які працюватимуть у свята

Відомий український автогонщик і журналіст Олексій Мочанов нагадав українцям про небезпеку керування авто після вживання алкоголю. Напередодні свята це особливо актуально, пише він у Facebook.

"Просто по-дружньому хочу всім нагадати в ці святкові дні про водіння автомобіля в нетверезому стані. Я, наприклад, залишив машину на парковці, провів час, як хочу, і повернувся додому на автобусі. І знаєте що? Я раніше практично ніколи не водив чужий автобус з чужими пасажирами так весело, із заносами і на такій швидкості!" – жартує Мочанов.

Він закликав відповідально поставитися до водіння на різдвяних святах і звернувся до таксистів з проханням не "ломити" ціну на проїзд.

"І так, таксомотори, майте совість і забезпечте пасажиропотік різдвяними знижками, а не традиційними новорічними націнками!" – просить Мочанов.

"Будьте всі - людьми. Можна ставитися один до одного без любові. Не можна ставитися один до одного без поваги", - закликав він.

"Із заносами і на такій швидкості!": відомий гонщик розсмішив українців нагадуванням у Новий рік

Скріншот поста акаунту facebook.com/alex.mochanov

До речі, "Квартал 95" розсмішив святковими пародіями на голлівудські фільми.

"Кварталівці" взяли п'ять всесвітньо відомих фільмів і додали їм новорічного настрою: герой Бреда Пітта штурмує супермаркет, щоб встигнути "скупитися" до Нового року, а актори з "Таксі" переносяться у святковий Київ.