ru ua

Саакашвілі збирається стати мером Одеси (відео)

Саакашвілі збирається стати мером Одеси (відео) Фото: Михайло Саакашвілі (Євген Кравс / УНІАН)

Політик каже, що не хоче бути президентом України

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі заявив про бажання стати мером Одеси. Про це він сказав в ефірі "24 каналу".

"Я хочу поїхати і стати мером Одеси. Я не жартую, реально. Я дуже хочу підняти Одесу. Але Одесу можна підняти, тільки змінивши всі правила гри", - заявив Саакашвілі.

При цьому він вказав, що готовий відправитися до Одеси в тому випадку, якщо стане хорошим прем'єр-міністром і після того, як завершить діяльність на цій посаді.

Політик каже, що не хоче бути президентом України.

"Я не можу бути президентом за визначенням. І я не можу довгостроково бути в українській політиці за визначенням, тому що я не хочу знову влазити в цю рутину. Мені потрібні великі прориви на краще. Потім я б залишився на Україні як звичайний громадянин", - говорить екс-глава Одеської ОДА.

Відео: Михаїл Саакашвілі (youtube.com/24канал)

Нагадаємо, що екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі, якого випустили з СІЗО, поспілкувався з журналістами на рахунок пентхауса площею 252 квадратних метра. Саме це шикарне житло орендує політик за шість тисяч доларів місяць.

Журналіст запитав Саакашвілі, за які гроші він знімає шикарне житло. "Абсолютна брехня, що вони говорять, що шість тисяч доларів щомісяця. Я плачу тільки за комуналку і мінімальні якісь речі. А там є технічний обмін між моїми друзями, які мене підтримують, і самим власником", - сказав Михайло. За словами лідера "Руху нових сил", він сплачує частину оренди.

Також повідомлялося, що Надія Савченко назвала рух Михаїла Саакашвілі приниженням для України.

"Для зовнішньої політики це (рух Саакашвілі, - ред.) - приниження для України. Приниження в хаосі, корупції, бардаку, невміння влади", - сказала Савченко.

Крім того, нардеп зазначила, що рух Саакашвілі - це сухий політичний розрахунок, якими користуються депутати, щоб підібратися ближче до влади.

В мережі користувачі неоднозначно відреагували на таку заяву Савченко.