ua en ru

Сама винна: маму одеських пятерняшек зацькували в мережі

Сама винна: маму одеських пятерняшек зацькували в мережі Маму одеських п'ятерняшок Оксану Кобелецьку засудили в мережі (колаж РБК-Україна)

Мама п'ятерняшок з Одеси відповіла недоброзичливцям

39-річна Оксана Кобелецька, мама п'ятерняшок з Одеси, яким у червні виповниться три роки, поскаржилася в Instagram на звинувачення фоловерів у хворобливості дітей.

За її словами, скарги на часті ГРВІ у малюків викликають критику - користувачі соцмережі стверджують, що вона, мовляв, сама винна, що у неї хворіють діти. Оксана пише, що періодично зустрічає під постами зі скаргами на хворобливість дітей посили в дусі "А ви знаєте, що це ви винні, що у вас діти хворіють?"
⠀⠀
"Я, звичайно, в курсі теорії, що мати пов'язана з дітьми пуповиною до їх шестиріччя і своїм настроєм, думками, станом впливає на дітей та їх болячки. Але з таким же успіхом на маму можна звалити провину що вона захворіла, за те що обдурили, засмутили і все інше. Не проконтролювала, допустила, сама винна!" - пише мама одеських п'ятерняшок.

Сама винна: маму одеських пятерняшек зацькували в мережі

Маму одеських п'ятерняшок Оксану Кобелецьку засудили в мережі (скрін: instagram.com/odessafiver)

Нагадаємо, 24 червня 2016 року в Одесі одночасно народилося п'ятеро дітей. Двох дівчаток і трьох хлопчиків назвали Саша, Даша, Давид, Влад і Денис. Крім того у Оксани є старша дівчинка Аліса.

Майже три роки тому народження унікальних близнюків в Одесі потрясло не лише Україну, але й весь світ. Тоді на збереження унікальної п'ятірні медики витратили близько 100 тисяч гривень. Коли ж діти народилися живими і здоровими, плакали від щастя навіть лікарі.

Сама винна: маму одеських пятерняшек зацькували в мережі

Маму одеських п'ятерняшок Оксану Кобелецьку засудили в мережі (фото: instagram.com/odessafiver)

Чоловік Оксани Сергій Семенов не протримався й року - він кинув свою сім'ю і відмовляється платити аліменти. Жінка подала на екс-чоловіка у суд з вимогою виписати його колишньої спільної квартири, оскільки він не сплачує свою частину "комуналки" і не підтримує сім'ю матеріально.

Відомо, що чоловік вперше засумнівався у стосунках, коли почув про вагітність дружини, тому що сім'я вже мала одну дитину. Оксана ж хотіла виносити і народити п'ятьох, а Сергій злякався відповідальності і безгрошів'я, але тоді повернувся в сім'ю.

Сама винна: маму одеських пятерняшек зацькували в мережі

Маму одеських п'ятерняшок Оксану Кобелецьку засудили в мережі (фото: instagram.com/odessafiver)

Держава подарувала родині квартиру і мікроавтобус, яким Оксана навчилася керувати сама.

Зараз Оксана чудово виглядає, веде свій блог в Instagram, де розповідає про радощі і труднощі материнства.

До речі, нещодавно мама одеських п'ятерняшок висловилася про багатодітність - вона розповіла, чи варто заводити багато дітей.