ru ua

Найстрашніше вже сталося: батько Гандзюк заявив про погрози

Найстрашніше вже сталося: батько Гандзюк заявив про погрози Колаж РБК-Україна

Він сказав, що зараз для нього є головною метою

Віктор Гандзюк, батько загиблої активістки, радника Херсонської міської ради Катерини Гандзюк звернувся до тих, хто намагається вплинути на нього у зв'язку з розслідуванням вбивства його дочки. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Під час засідання ТСК Віктор Гандзюк назвав прізвища тих, хто причетний до вбивства його дочки Катерини Гандзюк. Він навіть звернувся до президента України і висловив надію на те, що винні будуть покарані.

Пізніше стало відомо, що голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв звернувся в правоохоронні органи з проханням перевірити інформацію, яку повідомив Віктор Гандзюк. Гордєєв відзначив, що якщо заява Гандзюка не містить правдивих фактів, то потрібно вжити заходів і з'ясувати, хто має вплив на його думку.

А ось сам Віктор Гандзюк повідомив, що ніхто їм не маніпулює і нічиїх інтересів, окрім власних, він не представляє.

"Важливо! Всім, хто хоче зі мною поговорити, домовитися, "вирішити", залякати, наобіцяти, хочу сказати – не намагайтеся даремно. Мною ніхто не маніпулює. Я не представляю нічиїх інтересів, окрім своїх. Мені нічого не потрібно. Я нікого і нічого не боюся. Найстрашніше в моєму житті вже сталося. Мені більше нічого й нікого втрачати. Заради світлої пам'яті Каті, за істину в розслідуванні її смерті, я буду боротися свідомо, до кінця, незважаючи ні на що. Це моє безповоротне рішення і ніщо мене не зупинить", - написав Віктор Гандзюк.

Найстрашніше вже сталося: батько Гандзюк заявив про погрози

Скріншот поста

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що батько Гандзюк зробив гучну заяву.

А також писали про те, що батько Гандзюк жорстко звернувся до Порошенка і Тимошенко.