ru ua

Савченко отримала лист від Романа Сущенко (фото)

Савченко отримала лист від Романа Сущенко (фото) Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Квіти на листі намальовані соком буряка і чаєм

Український нардеп Надія Савченко, яка перебуває в СІЗО і голодує, отримала лист від увязненого в Росії журналіста Романа Сущенко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила її сестра Віра Савченко.

Також вона зазначила, що квіти на листі намальовані соком буряка і чаєм, в майбутньому ця робота буде коштувати чималих грошей.

"Від Романа Сущенко прийшов лист до Надії! Квіти намальовані чаєм і соком буряка! Неймовірно красивий живопис...Вірю, що Українці будуть вільні!
Вірю, що на аукціоні (коли все скінчиться ДОБРЕ для Українців) ця картина буде коштувати куди дорожче ніж "лізоблюдства Антоши Геращенка" та інші трагічні реалізми.....", - написала Віра Савченко.

Савченко отримала лист від Романа Сущенко (фото)

Савченко отримала лист від Романа Сущенко (фото)Савченко отримала лист від Романа Сущенко (фото)Скріншот (Віра Савченко/Facebook)

Нагадаємо, що Савченко підозрюють в організації підготовки державного перевороту і терактів в Києві. За словами генпрокурора Юрія Луценка, в ході теракту нібито планувалося знищити бойовими гранатами дві ложі, обрушити купол Верховної ради і автоматами добивати тих, хто виживе.

Читайте також Савченко заявила, що зверталася до Путіна з проханням.

Хайп таксі #10 Планувала Савченко підірвати Раду? (фото: РБК-Україна)