ru ua

Втікач екс-прем'єр Азаров назвав безвізовий режим з ЄС "рваними трусами"

Втікач екс-прем'єр Азаров назвав безвізовий режим з ЄС "рваними трусами" Фото: Микола Азаров (facebook.com/pg/Nikolay.Azarov)

За словами Азарова, в Україні відбувся "державний переворот"

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров прокоментував наступ безвізового режиму нашої країни з Європою. Він назвав його "рваними трусами". Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Безвізовий режим України з ЄС – це "діряві труси". Минуло три роки з моменту державного перевороту. Тепер Україна-це Європа. Що країна одержала в результаті – тільки рвані труси. Не мереживні трусики, як кричали на Майдані, а рвані труси, так сказати, тому що немає грошей навіть щоб купити нормальні", - написав Азаров.

alt

Скріншот з facebook.com/Nikolay.Azarov

Користувачі прокоментували пост Азарова і пригадали йому його злочини.

"Путінська повія, ти вже нецікавий беканням про "державний переворот", лайків мало, міняй платівку", - написав Ірина Мельбурн.

"Чи вважаєте ви себе відповідальним в якійсь мірі за все, що відбувається в Україні зараз? Адже саме з-за вашого управління, з-за того, як використовувалися ресурси ви розгубили своїх виборців і можливих захисників? Не знаю як було по всій Україні, але те, як віджимався бізнес в Одесі, як вичавлювали хабара з IT компаній явно не сприяло вашій популярності Навіть найвідчайдушніші не згадували вас і Януковича хорошими словами", - написав Вадим Осыков.

Нагадаємо, що "Квартал 95" показав номер про зміни в Україні.