ua en ru

У мережі стурбовані появою "зелених чоловічків" в Білорусі

У мережі стурбовані появою "зелених чоловічків" в Білорусі Фото: Російські військові (mil.ru)

Напередодні масштабних військових навчань в одному з міст були помічені озброєні люди

У білоруському Вітебську з'явилися озброєні "зелені чоловічки" у військовій формі без розпізнавальних знаків. Про це розповів білоруський доброволець АТО з позивним "Друг Сябар" на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/DrugSyabarPS

"На фото моє рідне місто Вітебськ. Російські військові починають вже прибувати до так званих військових навчань. Прибули військові починають розосереджуватися по всіх містах. Але і з'явилися вже люди з автоматами у військовій формі без розпізнавальних знаків. З "калашами" їздять в транспорті і ніхто їм нічого не робить! Загалом, доведеться і свою землю боронити..." – написав боєць АТО.

Доброволець зазначив, що коли його запитували в одному з інтерв'ю про ситуацію в Білорусі, він розумів, що військові навчання осені 2017 року стануть для його країни "останнім моментом свободи".

altФото: Озброєні люди у Вітебську (facebook.com/DrugSyabarPS)

"Виходити після навчань вони не будуть! Сюжет як в Криму. Зроблять референдум і витиснуть країну. Але найцікавіше, що більша частина білорусів під псевдообещания про краще життя миттєво проголосують за Росію... Ця падла вусата за останніх 10 років за набрала боргів, які ми в житті не віддамо, і до всього цього, примудрився розпродати практично 80% заводів і підприємств Росії! Тому Росія, вважай, є власником країни, тільки підписати папери потрібно", - зазначив він.

Раніше чоловік з тростиною став героєм вражаючого фото з Маршу Волі в Мінську.