ua en ru

У мережі показали шикарне життя дітей українських чиновників

У мережі показали шикарне життя дітей українських чиновників Фото: Елітний відпочинок

ЗМІ розслідували, як живе "золота молодь"

Діти українських чиновників і суддів показують в соцмережах свій далеко недешевий спосіб життя. Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші Гроші".

Наприклад, Віктор Голубєв - 26-річний помічник судді Вищого адміністративного суду. Крім того, його мати Галина Голубєва також працює в цьому суді. Свою посаду в суді Віктор отримав у 23 роки, відразу після інституту.

alt

У 22 роки Голубєв "придбав" автомобіль Hyundai Santa Fe 2013 випуску, ціною в 30 000 доларів. У декларації за 2014 вказана квартира на 200 квадратних метрів, яку мати отримала від суду.

alt

У той же час, син судді Деснянського районного суду Андрій Грегуль теж любить ділитися фотографіями в соцмережах. За кілька місяців до свого повноліття він виставляє у соцмережі фото з Lexus LX470.

alt

За останні два роки сім'я судді відвідала Арабські Емірати, Ізраїль і Туреччину. Згідно декларації Олега Грегуль, сім'я живе тільки на його заробітну плату.

Де відпочиває сім'я директора Департаменту попередження надзвичайних ситуацій Олександра Щербаченко, журналістам допоміг дізнатися його син, Тимур Щербаченко.

alt

Журналісти раніше вже звертали увагу на діяльність самого Олександра Щербаченко, а саме на подарунки у вигляді нерухомості членам його сім'ї і зв'язку його близьких фірм, пов'язаних з ДСНС.

В автопарку Щербаченко - Audi Q7 2008 року випуску і Range Rover у безоплатному користуванні. Це авто не видно в паперових деклараціях чиновника, але вже давно присутній на фотографіях доньки Олександри.

alt

"Соцмережі дітей держслужбовців - ще один доказ хороших менеджерських здібностей чиновників. Невеликі зарплати вони можуть конвертувати в багатий спосіб життя та відпочинок на кращих курортах по всьому світу", - резюмується в розслідуванні.

до Речі, у столичній судді знайшли мільйон гривень і три будинки.