ua en ru

Синоптик засмутила українців прогнозом погоди на наступний тиждень

Синоптик засмутила українців прогнозом погоди на наступний тиждень Фото: Вербні котики

У найближчі дні Україну чекає похолодання і дощова погода

Відомий синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди на наступний тиждень, зокрема на церковні свята Благовіщення і Вербну неділю, що в цьому році відбудуться 7 і 9 квітня. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, вже 6 квітня розпочнеться похолодання і дощі.

"На цьому тижні у нас - Благовіщення і Вербна неділя. 7 і 9 квітня. І на них припаде істотне похолодання. 6 квітня почне заходити холод і дощі із західних областей. А вже протягом 7, 8, 9 квітня в Україні очікується + 7 + 13 градусів", - написала синоптик.

Наталка Діденко порадила не ігнорувати цей прогноз, адже Вербну неділю дуже рідко буває теплим.

Крім того, синоптик повідомила про те, якою буде погода в Україні 4 квітня.

"На півночі, заході і на північному сході трохи похолодає - протягом дня + 14 + 19 градусів. Хіба у Закарпатті до +20 + 23 градусів. На решті території ще дуже тепло, до + 18 + 23 градусів, лише в прибережних районах, біля морів, +12 + 17 градусів. Дощі, можливо з грозами пройдуть у центральних областях: Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській областях та місцями в Дніпропетровській області. А вдень ще є ймовірність дощу в Луганській області. У Києві дощ, і навіть з грозою можливий 3 квітня ввечері і найближчої вночі, а 4 квітня у столиці без істотних опадів. Температура повітря 4 квітня трохи "осяде", очікується + 15 + 17 градусів", - розповіла Діденко.

Раніше синоптик розповіла про те, якою буде погода у перші дні квітня.