ua en ru

Синоптик розповіла про погоду в Україні на вихідні

Синоптик розповіла про погоду в Україні на вихідні Фото: У суботу українців чекає похолодання

У суботу українцям слід приготуватися до дощів і холодної температури повітря

Відомий синоптик Наталка Діденко розповіла про те, якою буде погода на вихідні. За її словами, українцям слід приготуватися до дощів і холодної температури повітря. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Синоптик повідомила про те, що погода в суботу буде дуже холодною.

"Якщо ви саме в цю хвилину думаєте, як би воно краще спланувати вихідні і коли краще повалятися вдома, а коли краще на вулицю вибратися, то радила б вам валятися в суботу, а на сонечку проходжуватися - в неділю. Вербну. Тому що завтра Україна буде в дощі і холоді. Атмосферні фронти охоплять більшість областей, тільки Луганська та Донецька область, зможуть ухилитися від дощів", - розповіла Діденко.

Крім того, некомфортна суботня погода посилиться поривчастим вітром. Його швидкість місцями може досягати штормових 15-20 метрів в секунду. Температура повітря коливатиметься в межах + 8 +13 градусів.

Вже в неділю на значній території України очікується потепління. Дощі пройдуть тільки в Харківській, Луганській і Донецькій областях.

Синоптик, також конкретно розповіла про те, якою буде погода в столиці в найближчі дні.

"У Києві завтра, 8 квітня, дощі, вітряно і холодно, + 9 + 12 градусів. А ось на Вербну неділю в столиці хоча і буде прохолодно, проте з'явиться сонце, і це подарує нам усім настрій, оптимізм і підсвічені сонцем вербові гілочки", - резюмувала Наталія Діденко.

Нагадаємо, українців чекає різка зміна погоди.