ua en ru

Смертельна ДТП у Харкові: що сказала Зайцева в суді

Смертельна ДТП у Харкові: що сказала Зайцева в суді Колаж РБК-Україна

Адвокати стверджують, що Дронов винен в аварії більше, ніж Зайцева

У вівторок, 19 лютого, в Київському районному суді міста Харкова продовжилися дебати по справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Адвокат Зайцевої Євген Мельниченко виступив першим і пояснив, чому був відсутній на минулих дебатах. Він змушений був виїхати в Київ, так як його дитина потрапила в лікарню. Подробиці він попросив не розголошувати.

Після цього слово надали обвинуваченій Олені Зайцевій, яка повідомила, що кається, визнає свою провину і обіцяє більше ніколи не сідати за кермо.

"Я визнаю всі пункти порушень ПДР, які мені інкримінуються в обвинувальному акті. Я відчуваю свою провину. Звичайно, я ніколи не сяду за кермо, про це не може бути й мови. Я дійсно щиро каюсь, тому я визнаю всі позови. Я буду намагатися з сім'єю погасити їх у міру своїх можливостей. Я готова відповідати та нести покарання, яке мені призначить суд. У мене все, дякую", - заявила Зайцева.

Адвокат Мельниченко додав, що потрібно проаналізувати всі обставини аварії і вказує на те, що другий обвинувачений, Геннадій Дронов, можливо більше винен у ДТП, ніж Зайцева.

"Дронов міг загальмувати, рухаючись на "жовтий". Зайцева не могла зупинитися і уникнути зіткнення, оскільки був короткий шлях гальмування. Дронов міг уникнути зіткнення, скинувши швидкість. Він почав прискорюватися за 3 секунди. Зайцева не могла загальмувати. При швидкості 65 км/год Зайцева не могла зупинити транспорт. У неї не було обов'язка зупиняти автомобіль. Для пішоходів був червоний 18 секунд", - сказав адвокат.

В кінці своєї промови він просить суд винести справедливе рішення з урахуванням щирого каяття Зайцевої і всіх обставин аварії.

Ще один адвокат, Юлія Козир попросила не враховувати слова лікаря-нарколога Федірко і взяти до уваги те, що її підзахисна готова добровільно погасити збитки всім потерпілим.

Далі слово дали прокурорам Блохіну Максиму і Валерію Бухану. Вони зазначили, що вина обох водіїв повністю доведена і просять суд дати їм максимальне покарання.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що адвокат Зайцевої зробив гучну заяву.

А також розповідали про те, що прокурори просять 10 років позбавлення волі для Зайцевої та Дронова.