ua en ru

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева покинула залу суду

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева покинула залу суду Фото: Олена Зайцева (twitter.com/newsroom_kh)

Обвинуваченій допомогли вийти із залу суду під час оголошення вироку

Олена Зайцева, обвинувачена в скоєнні страшної смертельної аварії в Харкові на вулиці Сумській, раптово покинула залу суду, де сьогодні, 26 лютого, судді почали зачитувати вирок. Про це повідомляє видання "Місто Х".

Під час зачитування вироку в залі суду, Олена Зайцева повідомила, що їй стало погано. До неї негайно викликали медиків і вивели із залу для надання медичної допомоги.

Як повідомляє видання, раніше стало погано одному з присутніх у залі – літньому чоловікові. Його також вивели для надання медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Олена Зайцева під час дебатів виступила з останнім словом і сказала, що визнає себе винною. Також вона пообіцяла, що більше ніколи не сяде за кермо і постарається компенсувати всім постраждалим наслідки від аварії.

А також розповідали про те, що прокурори просять суд призначити покарання для Олени Зайцевої та Геннадія Дронова у вигляді 10 років позбавлення волі, без врахування пом'якшуючих обставин.

Крім того, ми писали про те, що один з адвокатів Олени Зайцевої заявив, що ніякі препарати вона не брала, чесно кається і сама в дитинстві стала жертвою автомобільної аварії.