ru ua

Зійшлися в антиукраїнських поглядах: хворий Задорнов вирішив повернутися в РПЦ

Зійшлися в антиукраїнських поглядах: хворий Задорнов вирішив повернутися в РПЦ Колаж РБК-Україна

Раніше скандальний сатирик критикував церкву

Скандальний російський письменник-сатирик і гуморист Михайло Задорнов прийняв таїнство соборування, яке зазвичай проводиться над важкохворими людьми.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook настоятель храму Живоначальної Трійці РПЦ на Воробйових горах міста Москви протоієрей Андрій Новіков.

"Сьогодні на прохання рідних і друзів соборував Михайла Миколайовича Задорнова. Два місяці тому Михайло Миколайович приніс Богові покаяння в таїнстві Сповіді в Казанському соборі р. Москви. Цей важкий період свого життя він проходить як примирившийся зі Святою Церквою православний християнин. Прошу молитов про раба Божого Михаїла, в тому числі, хай простить йому Милосердний Господь роки епатажного загравання з язичництвом", – написав священик РПЦ.

Зійшлися в антиукраїнських поглядах: хворий Задорнов вирішив повернутися в РПЦ

Скріншот поста (facebook.com/АндрейНовиков)

Настоятель храму зазначив, що він розміщує цю інформацію в згоді з найближчими родичами Михайла Задорнова.

Раніше Михайло Задорнов неодноразово давав інтерв'ю і публічно виступав з лекціями про неоязичництво і критично висловлювався про православній вірі. Сатирик багато говорив про язичницьких обрядах, згадував стародавніх слов'янських божеств і навіть фотографувався з ідолами.

До речі, за антиукраїнські висловлювання Задорнову заборонений в'їзд в Україну. Під час Революції Гідності він назвав українців, які стоять на Євромайдані, "єврохохлами" і заявив, що вони розійдуться, як тільки їх "перестануть утримувати олігархи". У березні 2014 року Задорнов підписав листа на підтримку політики Путіна з російської військової інтервенції в Криму.

Зауважимо, що скандальну репутацію має і священик Андрій Новіков, який повідомив цю новину про Задорнова. Новіков раніше жив в Одесі, але після перемоги Революції Гідності і трагічних подій у місті в травні 2014 року він утік до Москви, де почав критикувати українську владу, називаючи її "хунтою" і "фашистським режимом".

Напевно, Новіков і Задорнов зійшлися в свої антиукраїнські погляди.

Нагадаємо, що одіозний російський співак, який має паспорт "ДНР", Йосип Кобзон розповів про стан здоров'я сатирика Михайла Задоронова.