ru ua

Стало відомо, що думають москвичі про ситуацію в Росії

Стало відомо, що думають москвичі про ситуацію в Росії Росіяни (Колаж РБК-Україна)

Журналіст попросив росіян охарактеризувати стан справ у РФ однією фразою

Відомий російський журналіст і відеоблогер Саша Сотник попросив жителів Москви описати ситуацію в Росії однією фразою. Відповідне опитування опубліковане на каналі журналіста в YouTube.

"Розумом Росію не зрозуміти", "Унікальна країна зі своїми мінусами та плюсами", "А я поганого чекаю, взагалі виїхати звідси хочу", "Все відмінно...наша країна завжди в надійних руках, війни не буде, - це головне", "Жити можна", "Безлад, повна плутанина", "...не безнадія, люди живуть", "А навіщо щось робити – життя іде", "Божевілля", "Відмінно все в Росії", "Завдяки Володимиру Володимировичу Путіну, наша країна піднялася з низів", - такими були відповіді респондентів.

"Характеризуючи стан справ у Росії, лише мала частина респондентів поставила позитивну оцінку тому, що відбувається. Переважна більшість опитаних схилялися до характеристик "бєспрєдєл", "жах", "бардак". Деякі заявили про готовність емігрувати з "ворожої Росії", але загальний фон – це очікування якихось політично значущих подій, які ось-ось повинні відбутися", – зазначив автор відео.

Відео: Опитування жителів Москви (YouTube/Sasha Sotnik)

До речі, політолог з РФ розповів про духовні цінності росіян.