ua en ru

Стало відомо, ким був Плотницький, перш ніж став ватажком "ЛНР"

Стало відомо, ким був Плотницький, перш ніж став ватажком "ЛНР" Колаж РБК-Україна

"Бандити – резиденти, нам би в президенти"

У мережі з'явилися фотографії ватажка бойовиків "ЛНР" Ігоря Плотницького. На них показані кадри мирного Луганська до приходу проросійських найманців і головний терорист, який працював інспектором міського ринку. Знімки опублікував журналіст Євген Спірін на сторінці Facebook.

altФото: Ігор Плотницький (facebook.com/mark.spirin)

Він написав, що в об'єктив фотокамери потрапив ватажок бойовиків, який інспектує ринок "Східний" у Луганську і шукає порушення прав споживачів. Фото датуються періодом 2004-2007 років.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/mark.spirin

"Поважний Венедиктич, вже номенклатурний, встає з колін, тепер він вирішує, кому з лоточників бути, а кому не минути. Цукор, м'ясо, олія, крупи, консерви, макарони, собачий корм, турецькі пухачі — все може вирішити Венедичктич. За кого треба, слово скаже, кого треба, прибере з ринку", - написано в повідомленні.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/mark.spirin

Таким чином журналіст натякнув, що в той час Плотницький вирішував, хто може торгувати на ринку, а хто повинен згорнути свій бізнес.

Крім того, поряд з ним можна розгледіти ще одного терориста "ЛНР" Валерія Болотова. Останній до війни на Донбасі був "смотрящим" за нелегальними копанками Луганської області.

"А в Раді, тим часом, курирували його ті ж. Медяники, Єфремови, Кужелі, Королівські, Добкіни та інші. Ріс Венидиктич, кріп, так і очолив нарешті апендикс, який нікому не потрібен", — написав журналіст.

Нагадаємо, що волонтер розповів, як бойовики "ЛДНР" знущаються над полоненими АТОшниками.