ua en ru

Стало відомо про долю активістки Femen, яка влаштувала протест у Ватикані

Стало відомо про долю активістки Femen, яка влаштувала протест у Ватикані Фото: Активістка Femen (facebook.com/femenmovement)

Учасницю руху притягують до кримінальної відповідальності

Активістку скандального громадського руху Femen Алісу Виноградову, яка влаштувала на Різдво, 25 грудня, оголену акцію протесту в Ватикані, притягують до кримінальної відповідальності в Італії, де вона до сих пір знаходиться. Про це повідомив адвокат Ярослав Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Повідомляємо, що, за попередньою інформацією, А. Виноградова, 06.01.19__ р., заарештована італійською поліцією 25 грудня цього року на площі Св. Петра у м. Рим за статтею 337 (опір представнику поліції) і статтею 582 (нанесення тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу Італії. Після арешту А. Виноградова доставлена в кімнату затриманих квестуру м. Рим. А.Виноградовій призначили італійського державного адвоката", - передав адвокат відповідь посольства України в Італії.

"Іншими словами, Алісу в Італії притягують до кримінальної відповідальності", - додав він.

Стало відомо про долю активістки Femen, яка влаштувала протест у Ватикані

Скріншот поста (facebook.com/yaroslav.yatsenko)

Раніше повідомлялося, що у Ватикані гола активістка Femen намагалася викрасти Ісуса. Інцидент стався на площі Святого Петра.