ua en ru

Стало відомо про долю хлопчика з Києва, який тримав у страху всю школу

Стало відомо про долю хлопчика з Києва, який тримав у страху всю школу Фото: Дитина (pixabay.com/MadalinIonut)

Суд покарав батька 8-річної дитини

У Києві суд виніс рішення по справі батька 8-річного Артура, який тримав у страху всю школу. Про це повідомляє ТСН.

За інформацією видання, батька хлопчика Романа Полонського оштрафували на 51 гривню і звинуватили в неналежному вихованні дитини.

Близько місяця тому Артура примусово забрали з сім'ї. Зараз хлопчик знаходиться в реабілітаційному центрі.

Зазначається, що в суді батько Артура стверджував, що всі відео - зрежисовані, а школа навмисне провокувала його сина, щоб той захищався.

"Після того, як Артур починає бити дітей або дорослих, він повертається і каже: "Вам все одно ніхто не повірить, і тато з вами зустрінеться в суді", - розповіла під час засідання завуч школи.

На думку суду, батько неналежним чином виховує свого сина. Такої думки також дотримуються в реабілітаційному центрі.

"Є шанс, що буде інклюзивна освіта, навряд чи це буде в класі серед багатьох дітей", - розповіли в центрі про подальшу долю 8-річного Артура.

Відео: Суд виніс рішення (YouTube/ТСН)

Нагадаємо, в одній зі шкіл Деснянського району Києва восьмирічний школяр бив інших дітей і вчителів. За словами батьків, хлопчик вже півтора року тероризує всю школу. В результаті з початку навчального року поліція відкрила 12 кримінальних проваджень та в навчальний заклад практично щодня приходили співробітники правоохоронних органів, щоб зняти побої з постраждалих.

Батьки вже зверталися в різні інстанції та намагалися поговорити з батьком хлопчика. Однак чоловік заперечує всі звинувачення на адресу сина. Хлопчика батько виховує з бабусею, матір дитини померла від грипу.

Раніше повідомлялося, що соцпрацівники забрали у батька хлопчика, який тримав в страху всю школу.