ru ua

Варто боятися: українців попередили про "болючу" катастрофу

Варто боятися: українців попередили про "болючу" катастрофу Фото: instagram.com/kurilova_alena

Відомий російський експерт розповіла про паводки, бурю і засуху

Переможниця проекту "Битва екстрасенсів" Олена Курілова розповіла про природні катаклізми, які прийдуть в Україну в цьому році. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Фактам".

За словами екстрасенса, весна настане дуже болісно для жителів України. Повені можуть виникнути в найнесподіваніших районах.

Жителям гірській місцевості необхідно особливо остерігатися паводків, оскільки можуть піднятися наверх ґрунтові і підземні води. При цьому також посиляться потоки з гір.

За словами Курилової, 2019 рік дуже неспокійний для водної стихії. Тому екстрасенс радить бути напоготові.

Крім того, Курилова пророкує засуху в південних районах країни, яка може з'явиться цього літа. А восени, за її словами, знову почнеться розгул водяної стихії.

Вона також зазначила, що може бути навіть шторм, який зашкодить морський та річковий транспорт. При цьому екстрасенс закликає звертати увагу на мости і будови, під якими знаходяться грунтові води.

"Взагалі, до природи треба вміти прислухатися. Вона сама часто дає нам знаки, попереджаючи про небезпеку", - підсумувала Королевська.

Нагадаємо, що помер знаменитий маг, учасник "Битви екстрасенсів" Андрій Сатаненко.

Раніше повідомлялося, що скандальний намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло розповів про загибель чотирьох працівників музею після його прокляття.