ua en ru

"Дивна відповідь": Собчак прокоментувала потрапляння в базу "Миротворця"

"Дивна відповідь": Собчак прокоментувала потрапляння в базу "Миротворця" Колаж РБК-Україна

Собчак незаконно відвідала окупований Крим

Відома російська телеведуча і кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак, яка потрапила в розділ "Чистилище" українського сайту "Миротворець", прокоментувала цей інцидент. Слова Собчак наводять російські видання.

"Це чергова дурість, що її коментувати? Я спробувала зробити все по тій процедурі, яку Україна вважає правильною. Я заявила про те, що я їду з гуманітарною місією, а не з метою агітації, і спробувала це зробити за законом. Замість цього я отримала ось таку дивну відповідь", - говорить кандидат в президенти РФ.

Також внесення Ксенії в базу сайту "Миротворець" прокоментували в її штабі.

За словами представника Ксенії Собчак Чудіновій, телеведуча їздила в Крим для незалежного репортажу в кінці травня — початку червня 2014 року. У той же час, постанова українського уряду про порядок відвідування анексованого півострова було прийнято в 2015 році.

Раніше Собчак попросила у Києва дозволити їй відвідати Крим, який вона вважає українським. Пізніше глава МЗС України Павло Клімкін назвав звернення Собчак "політичною шизофренією".

У свою чергу, Чудінова пояснила, що кандидат у президенти хоче відвідати Крим з гуманітарною місією.

Також повідомлялося, що Собчак потрапила в базу "Миротворця".

"Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в окупований росією Крим у квітні 2014 і липні 2014 р. Маніпулювання суспільно-значимою інформацією з метою отримання політичних дивідендів. У 2014 р. виправдовувала російську окупацію АР Крим", - сказано в повідомленні на сайті.