ua en ru

Суд відмовив киянці, яка вимагала українські таблички в спортклубі

Суд відмовив киянці, яка вимагала українські таблички в спортклубі Фото: Жінка програла суд по заміні російських табличок у спортклубі (akcent.org.ua)

Клієнтка, яка вимагала обслуговувати її державною мовою, програла суд

У Києві суд відмовив киянці, яка вимагала замінити таблички російською мовою на українські в спортклубі Sport Life. Про це повідомляє "Громадське ТБ".

13 вересня відбулося судове засідання. Під час судового засідання відповідач аргументував політику мережі спорклуів законом про мову національних меншин, а також пояснив збройну агресію Російської Федерації проти України тим, що сьогодні в Україні відбувається дискримінація російськомовного населення.

Крім того, у телефонній розмові, піар-директор компанії Sport Life Юлія Павленко повідомила, що всі працівники спортивних клубів зобов'язані вільно володіти українською, російською та, бажано, англійською мовами і переходити на ту мову спілкування, яка є зручною для відвідувачів.

До того ж, керівництво клубу заявило, що міняти таблички "це дороге задоволення", і як тільки клуб знайде кошти - їх замінять.

Як раніше повідомляв Styler, киянка подала в суд на спортклуб через таблички російською мовою.