ua en ru

На трієчку: Сергій Лазарєв представив пісню для Євробачення (відео)

На трієчку: Сергій Лазарєв представив пісню для Євробачення (відео) Фото: instagram.com/lazarevsergey

Сергій Лазарєв вдруге виступить на пісенному конкурсі Євробачення

Сергій Лазарєв, який нещодавно заінтригував фотографією з Ані Лорак, показав кліп на пісню "Scream" ("Крик"), з якою він представлятиме Росію на Євробаченні 2019. Музичне відео опубліковане на YouTube-каналі російського співака.

На своїй сторінці в Instagram Лазарєв зазначив, що він щасливий знову взяти участь у Євробаченні, і в цей раз він має намір показати себе з іншої музичної сторони.

"Ми вирішили відійти від будь-яких комп'ютерних спецефектів і "синтетичної" жуйки, якими сьогодні переповнені екрани і розповіли про почуття "теплими" аналоговими прийомами", - підкреслив співак.

Відео: YouTube/Сергій Лазарєв

Варто зазначити, що пісню написав російський співак Філіп Кіркоров разом з грецьким композитором Дімітрісом Контопулосом і американською співачкою Шерон Вон.

Користувачі мережі також відреагували на пісню Лазарєва.

"Якась сумна печаль, а не пісня...немає вогню. Кліп взагалі дурниця, як на мій погляд. А Сергію удачі звичайно, вона йому знадобиться з такою-то піснею", - прокоментувала viktoriiasosnovskaia.

"Пісня звичайно хороша. Лазарєва люблю, але потрібно щось запальне. А це, ну не знаю. Я думаю, що виграє той, хто покаже себе на сцені яскраво", - зазначила nera_chokolate.

"Невже для таких вокальних даних пісню краще написати? Ця для мелодрами гарна буде до фільму, а для "Євробачення" на трієчку", - написала oks201281.

"Я засмучена, з першого разу навіть не додивилася кліп. Провал. Чекала більшого", - прокоментувала 8549_vic_.

"Таке враження що пісня без приспіву, ось-ось щось має статися і немає його. Тільки в самому кінці щось схоже на розв'язку, а в приспів пісні - це те, що все це наспівують потім, як це наспівувати?", - зазначила ta.nia3551.

"Пісня ніяка, дуже розчарована. Голос Сергія, безперечно, красивий і чудовий, але ж конкурс не голоси, а пісні. А пісня безлика, не цікава. Дуже шкода. Результат, однозначно, буде гірше, ніж минулий досвід Сергія на Євробаченні", - написала alla.polianskaya.

"Ваша творчість мені подобається, але пісня нудна, не запам'яталася, не зацікавила, навіть до кінця дослухати на захотілося. Шкода", - підкреслила alinali_a.

Але є і ті, кому пісня сильно понраивлась.

"Молодці вся команда, що проробили величезну роботу. це крок вперед. неординарно і, головне, композиція має право претендувати на перше місце на Євробаченні", - написала liya_lg7.

"Прекрасне виконання! До мурашок!", - прокоментувала kubanochka_ahaha.

"Рівень -Бог! Така пісня гідна тільки тебе. Твоє виконання - це мурашки з першої ноти. І далі, слухаючи пісню - їх стає ще більше. З кожним прослуховуванням - неземної захват. Можна вважати, що ти і тільки ти - вже переміг. Це світовий шедевр!", - зазначила vihrevakristina.

Нагадаємо, що ясновидиця розповіла про романі Ані Лорак і Сергія Лазарєва.

Раніше повідомлялося про те, що представлений топ-5 пісень потенційних переможців Євробачення 2019.