ua en ru

Щасливі разом: Лазарєв заінтригував фотографією з Лорак

Щасливі разом: Лазарєв заінтригував фотографією з Лорак Колаж РБК-Україна

Ані Лорак запідозрили у відвідуванні заміського будинку свого друга

Ані Лорак, яка нещодавно розлучилася з чоловіком, дійсно зустрічається з російським співаком Сергієм Лазарєвим. Таку думку висловили фанати артиста після того, як він опублікував на своїй сторінці в Instagram скріншот матеріалу одного з російських видань.

У тексті під назвою "Конспірація не вдалася!" йдеться про те, що Лазарєв привіз Ані Лорак у свій заміський будинок, щоб познайомити з сином Микитою і провів разом з нею вихідні.

На скріншоті статті зображена фотографія Сергія Лазарєва та Ані Лорак. Артист ніжно її обнімає.

Лазарєв розмістив цей скріншот на своїй сторінці, але коментувати його не став, а супроводив тільки смайлами. Шанувальники співака моментально відреагували і зробили висновок, що інформація в цій статті відповідає дійсності.

Щасливі разом: Лазарєв заінтригував фотографією з Лорак

Скріншот фото (instagram.com/lazarevsergey)

Про роман двох зірок чутки ходять вже давно і Ані Лорак навіть запідозрили у вагітності від коханого, але раніше ні Лазарєв, ані Лорак не коментували свої стосунки.

Крім того, раніше на сторінці Лазарєва з'явилася фотографія, яка і стала причиною пильного вивчення – він опублікував миле сімейне фото, на якому зображений він сам, його син Микита і домашні улюбленці. Все сімейство прогулюється в околицях заміського будинку Лазарєва.

Щасливі разом: Лазарєв заінтригував фотографією з Лорак

Фото: instagram.com/lazarevsergey

У підписі до світлини Лазарєв згадав тільки сина, а ось фанатів цікавило інше питання – хто зробив цей знімок? Вони впевнені, що по іншу сторону камери заховалась його кохана.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що сплив новий нюанс про вагітність Ані Лорак.

А також розповідали про те, що "возлюбленный" Лорак похвалився спільними фотографіями.