ua en ru

Ясновидиця розповіла про роман Ані Лорак і Сергія Лазарєва

Ясновидиця розповіла про роман Ані Лорак і Сергія Лазарєва Фото: Ані Лорак і Сергій Лазарєв (instagram.com anilorak)

Віщунка розповіла про карму поп-діви

Поки Ані Лорак розлучається зі своїм чоловіком Муратом Налчаджіоглу, співачці приписують роман з російським артистом Сергієм Лазарєвим. Але, як вважає відома ясновидиця і віщунка Саона, у Кароліни із Лазарєвим суто дружні стосунки. І не більше того.

Вона відзначає, що в української виконавиці, яка працює зараз в основному на території РФ, зараз вкрай тяжкий період в житті. Ця криза не може скрасити навіть кар'єрний успіх – сцена не рятує Лорак від туги.

А все тому, запевняє Саона, що артистка досі любить свого Мурата. Правда, ця любов з кожним днем поступається іншим почуттям – втоми та дратівливості.

Ясновидиця розповіла про роман Ані Лорак і Сергія Лазарєва

Фото: Ані Лорак з чоловіком і дочкою (instagram.com/anilorak)

Всі події останнього часу, в тому числі маса публікацій про особисте життя співачки, змусили Кароліну шукати собі справжнього друга, який міг би її підтримати і направити. Такою людиною, запевняє віщунка, і став Лазарєв. А про роман не йдеться, запевняє ясновидиця.

Саона також вважає, що у Лорак така карма – бути красивою, яскравою, привабливою, але при цьому залишатися холодною і самотньою в плані амурном.

Як повідомлялося раніше, в Майамі під час відпочинку Ані Лорак Мурат теж примчав у США побачитися з донькою і буквально завалив мікроблог фотографіями з дівчинкою, причому багато з них були зроблені на тлі тих же локацій, на яких була зображена та сама Кароліна. Фани вирішили, що пара помирилася, але це виявилося не так.

Нагадаємо, нещодавно чоловік популярної поп-діви Ані Лорак, бізнесмен і ресторатор Мурат Налчаджіоглу розмістив у InstaStories таємниче і щемливе філософське послання про цінності відносин.

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна