ua en ru

Труп дитини пливе на крижині: нова інформація про жахливу трагедію

Труп дитини пливе на крижині: нова інформація про жахливу трагедію Скріншот відео: YouTube/ТСН

Хлопчик загинув, коли повертався додому зі школи

Відео: YouTube/ТСН

У п'ятницю, 1 лютого, у Волинській області в місті Рожище на крижині на річці Стир знайшли труп дитини. Випадкова перехожа побачила, що пливе по річці дитячий рюкзак і викликала рятувальників ДСНС, вони виявили під крижиною тіло хлопчика.

За інформацією поліції слідів насильницької смерті на тілі дитини не виявлено, повідомляє ТСН.

Хлопчик виявився 7-річним первокласником школи №3 міста Рожище. Цілий день він був на уроках. Трагедія, ймовірно сталося, коли дитина повертався додому після занять.

Увечері в школі організували батьківські збори, щоб з'ясувати, чи був з дитиною ще хтось із школярів.

Як повідомив директор навчального закладу Леонтій Ткачук, учень був цього дня на уроках. "Сьогодні жодних конфліктів з дитиною у школі не було", - запевнив він.

Тіло дитини направили на судово-медичну експертизу. Поліція займається пошуком свідків.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про подробиці стрілянини на Лісовому масиві в Києві, в результаті якої постраждала п'ятирічна дитина - куля потрапила йому в око.

Також ми писали про те, що жінка продала свою шестирічну дочку сусідові, , щоб мати можливість прогодувати інших своїх дітей.

До речі, ми повідомляли, що мати п'ятимісячної дівчинки, яка померла від побоїв вітчима, звинувачує лікарів, які надавали дитині першу допомогу, у недбалості.

Відео: РБК-Україна