ua en ru

У центрі Севастополя патріоти вивісили саморобний прапор України

У центрі Севастополя патріоти вивісили саморобний прапор України Фото: Прапор України в центрі Севастополя (facebook.com/Галина Геннадіївна Однорог)

Люди вирішили нагадати окупантам, чий півострів

У аннексированном Криму в центрі Севастополя в день ВМС Росії, 30 липня, місцеві жителі вивісили з вікна саморобний прапор України. Відповідну фотографію на своїй сторінці в Facebook опублікувала Галина Однорог з Маріуполя.

alt

Скріншот постас облікового запису facebook.com/Галина Геннадіївна Однорог

"Наші патріоти в українському Криму! 30 липня у Севастополі відбувся парад до Дня військово-морських сил окупантів. Українці зробили власноруч прапор України з простирадла і ковдри, в жовто-блакитних кольорах, і причепили його в центрі міста, начебто ні до чого не причепишся, та ще й лунав з колонок "Океан Ельзи", і це на свято ВМФ Раши!" - написала Одноріг.

Нагадаємо, що у Криму окупанти залишили жителів півострова без українських фруктів і овочів. З початку серпня на півострів не пустили 725 кг продуктів з материкової частини країни.

З сумок і валіз пасажирів, за даними відомства, вилучили 328 кг овочів, 370 кг фруктів і баштанних культур, 19 кг горіхів і сухофруктів, 5 кг картоплі.