ua en ru

Вітер, сніг та мороз: синоптик дала прогноз на початок тижня

Вітер, сніг та мороз: синоптик дала прогноз на початок тижня Фото: (Колаж/РБК-Україна)

Синоптик також розповіла, яка погода чекає на українців в понеділок

У понеділок, 12 листопада обіцяється щільна хмарність, сильний вітер, випадання снігу, дощу і заморозки. Такий прогноз дала народний синоптик Наталка Діденко у своєму блозі у Facebook.

Рівень тепла в усіх регіонах істотно знизиться, а на сході можливе випадання снігу.

"У понеділок в Україні очікується холодна вітряна погода з температурою повітря вдень не вище +2+6 градусів. На північному сході та у східних областях близько нуля. На Заході +7+12 градусів. Трохи може політати невеликий сніг на сході, покапати дощем або туман на південно-заході. Проте в цілому - без опадів", — пише синоптик.

Фото: (facebook.com/tala.didenko)

Діденко уточнила, що в Києві очікується похмура погода.

"У Києві погода буде мотивувати до написання похмурих текстів, безнадійних віршів про нещасливе кохання, "зрадофільстви" і "всепропальстви". Бо як буде хмарно, сиро, вітряно і холодно. Але не забувайте, що буде ще похмуріше, коли листя зовсім впаде з дерев", — пише вона.

Синоптик порадила всім відволіктися від поганої погоди приємними захопленнями.

"Тому відбиваємося від сірого листопадового настрою працею, сортуванням комодів, дрібним ремонтом, яскравими ’вирвиглаз' кольорами шапок, гарячим чаєм гарної якості, чудовим українським кінематографом. Театр можна поки що перенести на грудень, бо дуже якось важко. Окрім оперного. Краще поки що концерти, музеї. Можна згадати, як плести шкарпетки п’ятьма спицями, купити гарбуз і поставити його на робочий стіл, облаштувати на дивані кубло з пледів та подушок, голосно співати, коли нікого нема поруч, читати діда Свирида або щось з вічного, весь час щось придумувати пекти в духовці, ну, й уважно стежити за прогнозами погоди. Листопад від цього не зміниться, але відволіктись можна)", — підсумувала Діденко.

Вітер, сніг та мороз: синоптик дала прогноз на початок тижня

Фото: (pixabay.com)

Вітер, сніг та мороз: синоптик дала прогноз на початок тижня

Скріншот поста облікового запису facebook.com/tala.didenko

Нагадаємо, що у Києві 11 листопада збережеться туман.

Також ми писали, що синоптики розповіли про погоду 11 листопада.

Відео: РБК-Україна