ua en ru

"Вбивають священиків": Жириновський відзначився істеричним звинуваченням на адресу України

"Вбивають священиків": Жириновський відзначився істеричним звинуваченням на адресу України Фото: Володимир Жириновський (kremlin.ru)

Скандальний політик знову перекрутив історичні факти

Одіозний російський політик, депутат Держдуми РФ, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський відзначився черговим істеричним звинуваченням на адресу України на пропагандистському ток-шоу в РФ. Про це передає "Обозреватель".

Скандальний політик знову перекрутив історичні факти, виставивши їх з вигідною для Росії боку.

"Ми замовкли всю трагедію росіян на західній Україні. Талергоф (концентраційний табір, створений владою Австро-Угорської імперії у перші дні Першої світової війни), – до початку першої світової війни туди зганяли російських і тримали під відкритим небом на голій землі на снігу. Угорські улани прив'язували селян росіян до коней і тягли кілька кілометрів – ми все це замовкли!" – заявив він.

Жириновський вважає, що в Україні, за радянської влади, "українізація" тривала з 1939 рік (насправді українізацію комуністи зупинили ще в середині 1920-х років).

"Насильно українізація російських, їх примушували записуватися українцями. На роботу приймають – принеси довідку, що ти прослухав курс українознавства... Російських депутатів у Віденському парламенті розстріляли! Ми говорили про це? Всі замолчиваем!" – додав він.

Жириновський заявив, що Росія віддала Україні більшість земель.

"У неї нічого не було! Був Київ, Житомир, Волинь... Ми додали їм величезна кількість земель", – сказав він.

Також політик згадав, що зараз в Україні захопили сотні храмів Російської православної церкви (насправді – це добровільні переходи місцевих релігійних громад до складу Київського патріархату).

"Б'ють священиків, вбивають віруючих, а ми мовчимо... Я б відправив десантників!" – сказав Жириновський.

Відео: Володимир Жириновський (youtube.com/ПересвітТрачев)

Нагадаємо, що в мережі згадали, як Володимир Жириновський в ефірі ростб зробив дивну заяву про президента України Петра Порошенка.