ru ua

Вчаділи під час відпочинку у Львові: у справі про загибель київських туристів нова інформація

Вчаділи під час відпочинку у Львові: у справі про загибель київських туристів нова інформація Колаж РБК-Україна

З'явилися дані про те, кого звинуватять в несправності колонки і витяжки

Львівська поліція, яка розслідує справу про загибель двох київських туристів в орендованій квартирі через отруєння чадним газом, схиляється до того, що відповідати за несправність колонки буде власник цієї квартири. Про це повідомляє сайт OBOZREVATEL.

Кияни Анастасія Ковальчук і Андрій Разказчіков були виявлені мертвими в орендованій квартирі у Львові 10 січня. Ще одна пара, яка приїхала разом з ними на канікули, опинилася в лікарні. Причина – отруєння чадним газом.

Спочатку сусіди і господар квартири стверджували, що молоді люди нібито запалили грубку, щоб зігрітися, а вона була несправна. Але ця версія не підтвердилась і при з'ясуванні обставин стало відомо, що всі молоді люди отримали отруєння після відвідування ванної, де включали гарячу воду за допомогою колонки.

У поліції повідомили, що власник квартири встановлений і ймовірна причина отруєння – пошкодження витяжки, яка не спрацювала при включенні газової колонки.

"Власник квартири встановлений. У квартирі був недавно зроблений ремонт, все нове. Там встановлена газова колонка і старий камін. Експерти вже оглянули квартиру, тепер експертиза буде встановлювати звідки там з'явився газ. Можливо, що і витяжка не так спрацювала", - розповіла речник обласної поліції Світлана Добровольська.

Сестра загиблого хлопця, Христина Єрмакова, розповіла, що квартиру туристам здавав не власник, а молода дівчина на ім'я Христина Янко. Саме вона вела листування, а також вручила ключі від квартири по приїзду. Виявилося, що дівчина – онука власника квартири.

Також Єрмакова відзначила, що Христина Янко попередила туристів про несправність печі.

"Компанія з оренди готова передати всі дані по цій квартирі. Зрозуміло, що вона здавалася не перший раз. Хоча слідство каже, що, мовляв, дідусь там жив, але перший раз здав її заради копійчини. Тоді ми поцікавилися, а де ж були речі дідусі, ми ж бачили, що у квартирі нічого зайвого не було. Літній власник сказав слідчим, що вони десь в коробці, але слідчі нічого не знайшли. Також дідусь стверджує, що у нього є документи на встановлення газової колонки, але він забув, де вони знаходяться", – розповіла сестра загиблого.

Вона вважає, що винним можуть зробити власника квартири, 74-річного пенсіонера. Його можуть звинуватити у тому, що він перед поселенням молодих людей включав пічку в квартирі.

Проте слідчі розповіли, що імовірно джерелом чадного газу була саме колонка. Її демонтували і відправили на комісію, яка триватиме декілька місяців. А ось витяжка в квартирі – несправжня і нікуди не веде.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що батько киянки розповів правду про трагедію у Львові.

А також розповідали про те, що сусіди висловили припущення, від чого загинули кияни під час відпочинку у Львові.