ua en ru

В Україні заборонили популярні ліки від грипу

В Україні заборонили популярні ліки від грипу Колаж РБК-Україна

Заборона пов'язана з фальсифікацією певної серії ліків

В Україні під заборону потрапили відомі ліки від грипу та застуди Фармацитрон Форте. Про це інформує прес-служба Державної служби лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Заборона пов'язана з фальсифікацією певної серії лікарського засобу (серія F-80615 не виготовлялася виробником Фармасайнс Інк, Канада і не ввозився на територію України).

"Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г у пакеті, по 10 пакетів у картонній коробці, серії F-80615, з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада", - зазначено в повідомленні.

Українцям рекомендують перевірити наявність вказаної вище серії препарату і вжити заходів щодо її вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення.

Нагадаємо, що раніше під заборону потрапили популярні ліки від кашлю, які виявилися небезпечними для життя. В ході нових доклінічних випробувань у препараті "Ереспал" було виявлено побічний ефект.

Ми писали, що в Україні заборонять тестування косметики на тваринах. Також перелік заборонених інгредієнтів буде збільшено в 3 рази, виробники зможуть використовувати тільки безпечні барвники, консерванти, УФ-фільтри.

А також про те, що українцям повідомили про правила повернення неякісних ліків. Найважливіше - не викидати чек заздалегідь. Для початку переконайтеся, що з ліками все в порядку, інакше потім повернення грошей буде зробити неможливо.