ua en ru

Українським автомобілістам підвищать штрафи в 10 разів

Українським автомобілістам підвищать штрафи в 10 разів Фото: facebook.com patrolpolice gov ua

Два нових законопроекти піднімуть штрафи за порушення ПДР в 10 разів

У Верховній Раді зареєстровано два нових законопроекти щодо водійських штрафів, які передбачають підвищення деяких штрафів у 10 разів.

Законопроект №10131 пропонує підняти штрафи за не пристебнутий ремінь безпеки в 10 разів, а саме до 510 гривень.

Крім того, до 510 гривень також планується підняти штраф за порушення перевезення дітей: за перевезення дітей зростом нижче 145 см без дитячого крісла, за перевезення дітей віком менше 12 років без дитячого крісла, за перевезення дітей до 16 років у будь-яких вантажних автомобілях, за перевезення організованих груп дітей в темний час доби.

При цьому за повторне порушення правил дорожнього руху протягом року доведеться заплатити вже більше - 850 гривень.

Нагадаємо, що українцям придумали нові штрафи, які передбачають покарання за викидання сміття в недозволеному місці. За сміття повз урни українцям доведеться заплатити від 10 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - від 170 гривень до 850 гривень.

Раніше повідомлялося про те, що у Верховній Раді розповіли про розміри штрафів за порушення "мовного закону". Штрафи будуть починатися від 5100 до 6800 гривень гривень.

Ми також писали про те, що у Верховній Раді пропонують передбачити штрафи за цькування на роботі. Законопроектом визначається поняття мобінгу. Штрафи будуть стосуватися підприємницької діяльності в публічній сфері.