ua en ru

Український комікс довів до сказу російських пропагандистів

Український комікс довів до сказу російських пропагандистів Колаж РБК-Україна

На російському телебаченні не втомлюються обговорювати нашу країну

Український комікс викликав істерику у гостей програми "Врємя покажет" на пропагандистському "Першому каналі". Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці "ВОЛЯ".

Так, гості, серед яких в основному пропутінські і одіозні депутати та активісти, почали з піною у рота критикувати український комікс. Вони обурювалися тим, що їхні герої - Ленін, царі та інші історичні особистості - показані в коміксі в негативному світлі.

Один із присутніх сказав, що йому "прикро бачити вискалені морди" у коміксі, на що російська ведуча йому сказала: "Це наші морди, друзі".

"ВОЛЯ" проти КРЕМЛЯ

"ВОЛЯ" знищує Кремль! Український Комікс "ВОЛЯ" викликав ІСТЕРИКУ на Кремлівському "Пєрвом Каналє" та довів до сказу депутатів Думи. :) Сайт коміксу "ВОЛЯ" : http://www.thewill.com.ua/

Опубліковано The Will 10 серпня 2017 р.

Відео: Український комікс довів до сказу російських пропагандистів (facebook.com/TheWillComics)

Зазначимо, що коли мова зайшла про те, що російський мультик "Маша і ведмідь" набагато кращий, аніж "ВОЛЯ", так як відображає суть "російської культури", присутній у студії польський журналіст Томаш Мацейчук заявив, що "в Росії немає культури". При цьому, нічого поганого в українському коміксі Томаш не побачив, хоча російські пропагандисти намагалися його налякати.

"ВОЛЯ" знищує Кремль! Український комікс викликав істерику на кремлівському "Першому каналі" і довів до сказу депутатів Думи", - йдеться в пості.

"ВОЛЯ: The WILL" - це серія українських фантастичних графічних романів у жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на тлі розквіту української держави 1918 року.

до Речі, японський художник створив дивовижні малюнки з бійцями АТО, а ізраїльський художник намалював комікс про життя і смерті Путіна.

Раніше на російському ТБ випустили сюжет про український "фашистському" фестивалі, який "фінансується владою".