ua en ru

В українській школі дівчатам роздали буклети з правилами безпеки для "нічних метеликів"

В українській школі дівчатам роздали буклети з правилами безпеки для "нічних метеликів" Фото: Школа (РБК-Україна)

Старшокласниць вирішили просвітити про інтимну близькість

В одній зі шкіл Миколаєва після лекції про проблему Сніду старшокласницям роздали брошури з правилами безпеки для дівчат, які займаються проституцією. Про це повідомляє "Свідок".

З'ясувалося, що в школу прийшли представники однієї з громадських організацій і попросили дозволу прочитати старшокласникам лекцію про те, як захиститися від Сніду. Адміністрація школи не заперечувала, враховуючи актуальну тематику.

"Ти вибрала дуже небезпечну професію, але якщо будеш завжди дотримуватися цих простих правил, то отримаєш шанс прожити довге життя...", - написано в брошурі.

Крім загальновідомих правил про методи контрацепції у брошурі також опубліковані поради "на кожен день". Наприклад, як брати плату з клієнтів, домовлятися з "подругами" про сигнали допомоги і які місця для секс-послуг краще вибирати.


В українській школі дівчатам роздали буклети з правилами безпеки для "нічних метеликів"В українській школі дівчатам роздали буклети з правилами безпеки для "нічних метеликів"В українській школі дівчатам роздали буклети з правилами безпеки для "нічних метеликів"

Фото: Сторінки буклету (svidok.info)

Як раніше повідомлялося, в Сумській області через поведінку вчительки розгорівся скандал. У Конотопі Сумської області вчителька загрожувала дітям викинути їх з вікна, а іншим звеліла мовчати. Про це розповіла мати однієї з учениць школи Катя Клотнова на сторінці спільноти "БАЦЬКИ SOS" .