ru ua

Українцям розповіли, як розпізнати бота у соціальних мережах

Українцям розповіли, як розпізнати бота у соціальних мережах Колаж РБК-Україна

Інтернет-боти можуть поширювати дезінформацію, тому не вважайте їх нешкідливими

Боти використовуються для того, щоб управляти фейковими акаунтами, які веде одна людина або компанія для досягнення власних (часто корисливих) цілей. Про це інформують у Facebook-спільноті "По той бік новин".

Розпізнати бота не так вже й складно. Досить дотримуватися певних рекомендацій. Основне, що ви повинні запам'ятати - боти ніколи не публікують особисту інформацію, а всі його пости набирають багато лайків і репостов, навіть якщо сторінці буквально пару днів.

"На аватарці котик або Дарт Вейдер - 90% ймовірності, що це бот. Боти лише імітують людей і фото на сторінці може бути скопійовано з інтернету", - зазначено у пості.

Також зазначається, що у бота в друзях найчастіше тільки боти, оскільки інакше фейкові акаунти не зможуть зібрати аудиторію. Крім того, бот багато коментує, лайкає та репостить новини на різну тематику.

"Репости арабською, іспанською та українською? Можливо, людина поліглот, але швидше за все - це бот. Для наповнення сторінки використовується автоматичний репост будь-якого контенту на різних мовах", - зазначено у повідомленні.

Українцям розповіли, як розпізнати бота у соціальних мережах

Фото: (facebook.com/behindtheukrainenews)

Ми писали, що українець створив робота, який вміє готувати чай.

Раніше ми писали про те, що для любителів випити за кермом створили безалкогольний віскі.